to jest jakis skandal że gramy tak często , nie wiem są jakieś mistrzostwa świata czy Euro 2019 , o których nie wiem i liga musi sie tak wcześnie skończyć ?
jeszcze tego nie widziałem żeby jedna kolejka sie kończyła w niedziele , a nastepna zaczynala w poniedziałek
tabeli gotowej nie ma , statystyk nie ma , jeszcze jestem na wyjezdzie i mam utrudniony dostep do kompa
słabe to jest , pogoda jest taka ze spokojnie by mogli sobie cały maj pokopać...
no w każdym razie , Korona pokonana , pojutrze miło by było powtórzyć ten wynik w Gdyni
