|
Co do czerwonej za faul na Vukanie. Oczywiście nie chodziło o bezpośrednią. Typ miał już żółty kartonik na koncie i to powinna być druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka i zjazd do bazy.
Co do karnego to taka sama sytuacja jak bramkarz kopnie napastnika jak ten pierwszy dziubnie piłkę na aut. Takie karne właśnie się gwizda, niezależnie od tego gdzie jest piłka.
|