Co do sedziego. Stefanski sie pogubil i pozwolil na taka a nie gre. Dostal prosty mecz do sedziowaania. mecz o 9-10 miejsce. A jednak zgubil sie i nie podolal.
Karny? Wg mnie mogl dac. Klemenz zagrywa pilke a potem dostaje w twarz. Wegrzyn cos bredzi "ze juz po zagraniu". Moze nie wezmie przepisy wtedy sie dowie, ze nie ma znaczenia gdzie jest pilka w momencie faulu. Ma znaczenie czy jest w grze czyli czy jest na boisku i czy sedzia nie gwizdnal. Ale widac za trudne.
Co do samej anszej gry to bylismy gorsi ale wygralismy

Kolejny mecz na ogrywanie mlodych. I oni bardzo pozytywnie.