Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 11.05.2019, 08:21
Co do sedziego. Stefanski sie pogubil i pozwolil na taka a nie gre. Dostal prosty mecz do sedziowaania. mecz o 9-10 miejsce. A jednak zgubil sie i nie podolal.



Karny? Wg mnie mogl dac. Klemenz zagrywa pilke a potem dostaje w twarz. Wegrzyn cos bredzi "ze juz po zagraniu". Moze nie wezmie przepisy wtedy sie dowie, ze nie ma znaczenia gdzie jest pilka w momencie faulu. Ma znaczenie czy jest w grze czyli czy jest na boisku i czy sedzia nie gwizdnal. Ale widac za trudne.


Co do samej anszej gry to bylismy gorsi ale wygralismy Kolejny mecz na ogrywanie mlodych. I oni bardzo pozytywnie.
Odpowiedz cytując