|
Przede wszystkim brawa dla młodych. W końcu mamy taką młodzież która wchodzi na boisko i gra z każdym jak równy z równym. Myślę że i w mistrzowskiej nie było by wstydu. Brawa dla Klemenza. Widziałem może że 3 jego mecze w Jagielloni i naprawdę dziwiłem się co on robi w Wiśle, ale naprawdę daje radę i Klemenz z Jagielloni a Klemenz z Wisły to dwóch zupełnie innych graczy.
|