|
Lis dzisiaj bardzo dobry mecz, karny jak dla mnie do odgwizdania ale Stefański i tak .uj jego sędziowanie to kryminał. Taktycznie zagraliśmy podobnie jak z Górnikiem wyczekując na scyzoryków, szkoda że Peszkin zszedł z kontuzją bo wtedy plan taktyczny się posypał.
Grabowskiemu jak i Sliwie brakuje jeszcze ogrania ale widać, ze coś z nich będzie
|