Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 11.05.2019, 04:44
Lis dzisiaj bardzo dobry mecz, karny jak dla mnie do odgwizdania ale Stefański i tak .uj jego sędziowanie to kryminał. Taktycznie zagraliśmy podobnie jak z Górnikiem wyczekując na scyzoryków, szkoda że Peszkin zszedł z kontuzją bo wtedy plan taktyczny się posypał.

Grabowskiemu jak i Sliwie brakuje jeszcze ogrania ale widać, ze coś z nich będzie
Odpowiedz cytując