Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 10.05.2019, 23:58
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Aha... Czyli temu pogonili Vukana że na 10 dobrych albo bardzo dobrych meczów zagrał jeden bardzo słaby....


Mają w kim tam wybierać w tej Slovanie, niema co.
Czego nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi? Do tej pory Savicevic wyglądał jak człowiek z innego świata przez co niezrozumiałe było to że Slovan go puścił na frytki. Dzisiaj pokazał ze jest "zwykłym śmiertelnikiem" i ma chwilę słabości. Widocznie w Slovanie miał ich więcej niz u nas ( do tej pory) i dlatego mu podziękowali.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując