wiertar napisał(a):

Aha... Czyli temu pogonili Vukana że na 10 dobrych albo bardzo dobrych meczów zagrał jeden bardzo słaby....
Mają w kim tam wybierać w tej Slovanie, niema co.
|
Czego nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi? Do tej pory Savicevic wyglądał jak człowiek z innego świata przez co niezrozumiałe było to że Slovan go puścił na frytki. Dzisiaj pokazał ze jest "zwykłym śmiertelnikiem" i ma chwilę słabości. Widocznie w Slovanie miał ich więcej niz u nas ( do tej pory) i dlatego mu podziękowali.