mr_kwolf napisał(a):

Lis man of the match. Może na chwilę zamknie usta hejterow.
Jak się człowiek zastanawiał czemu Slovan pogonil Savicevica to dzisiaj dostał odpowiedź. Dramatyczny występ wspólnie z Basha. Jako ich fan liczę, że to jednorazowa wtopa.
Stefański cyrk. Karny z kapelusza, ale według mnie w pierwszej połowie powinna być czerwona dla tego dzieciaka z Korony. Druga żółta za faul na Savicevicu. To że najpierw trafił z pilke nie powoduje że może gościa połamac.
Hoyo wywiadem po meczu udowodnił że jest materiałem na mega piłkarza. Miło że powiedział że za parę lat zagra tutaj z bratem.
9 miejsce prawie pewne. Amen.
|
Aha... Czyli temu pogonili Vukana że na 10 dobrych albo bardzo dobrych meczów zagrał jeden bardzo słaby....
Mają w kim tam wybierać w tej Slovanie, niema co.