Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 10.05.2019, 23:17
Lis man of the match. Może na chwilę zamknie usta hejterow.

Jak się człowiek zastanawiał czemu Slovan pogonil Savicevica to dzisiaj dostał odpowiedź. Dramatyczny występ wspólnie z Basha. Jako ich fan liczę, że to jednorazowa wtopa.

Stefański cyrk. Karny z kapelusza, ale według mnie w pierwszej połowie powinna być czerwona dla tego dzieciaka z Korony. Druga żółta za faul na Savicevicu. To że najpierw trafił z pilke nie powoduje że może gościa połamac.

Hoyo wywiadem po meczu udowodnił że jest materiałem na mega piłkarza. Miło że powiedział że za parę lat zagra tutaj z bratem.

9 miejsce prawie pewne. Amen.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując