|
Klemenz kojeny mecz bardzo dobry, 90% górnych piłek jest jego a mieliśmy z tym ostatnio duży problem
Wg mnie powinien byc podstawowym stoperem w przyszlym sezonie
Grabowski niezle aczkolwiek przydalby mu sie 1 sezon w pierwszej lidze na otrzaskanie, 30 meczów w pierwszym skladzie duzo by mu dało
Sliwa na pewno ma potencjał ale to jeszcze nie jest zawodnik do grania co tydzien w seniorach
Basha dzisiaj najgorszy mecz w Wisle, masa strat widac bylo ze miesiac przerwy miał
Jakby sie udało utrzymać ten skład na kolejny sezon i dodac 3-4 nowych zawodników to...ech pomarzyc można
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|