Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 10.05.2019, 21:33
Wynik lepszy niż gra, ale w końcu mieliśmy trochę szczęścia. Cieszy gra młodzieży. Brawo Hoyo, brawo Grabowski, duże brawa dla Śliwy. I jeszcze jedno: BRAWO MATEUSZ LIS. Co spokojna głowa potrafi zrobić z bramkarzem... Dzięki za ten mecz, chciało się oglądać nasze młode wilki.
Odpowiedz cytując