|
Stolar na konferencji powiedział wyraźnie, że wystawi najmocniejszy skład. Czyli coś w rodzaju:
Lis - Bury, Wasyl, Klemenz, Pietrzak - Peszko, Basha, Vukan, Kolar - Drzazga, Brożek.
Znając życie to pewnie zakręci się wokół remisu...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|