Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 10.05.2019, 06:33
Nie śledziłem dokładnie jego meczów w pierwszej lidze, ale sądząc po ostatnim półroczu, w którym został kompletnie odstawiony to zapewne szału nie było. Mnie Wojtek niezbyt przekonuje, powiedziałbym że gra na alibi. Wiem że to młody chłopak, ale jednak na jego pozycji albo idziesz na przebój albo nie... Pod tym kątem bardziej podobał mi się Śliwa, który dostał mniej minut, ale grał odważniej od Wojtka. Nic co prawda z tego nie wynikało, ale nie było bojaźni, próbował wchodzić w dryblingi. W związku z ilością minut, którą na razie dostali, ja w pierwszym składzie chętniej zobaczyłbym właśnie Śliwę.
Odpowiedz cytując