Karherop napisał(a):

|
Eksperymenty w obronie już były, to teraz po jej ustabilizowaniu może pora na ofensywe?
|
Tak, pora sprawdzić czy koleś jest w stanie wnieść coś do drużyny. W pierwszej lidze miewał przyzwoite mecze.
Fizycznie i szybkościowo wygląda nieźle.