Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 09.05.2019, 19:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
On i Basha trenują i są gotowi do gry.
Okazuje się że Wasyl też jest już zdrowy.

I tym samym Stolar już może wystawić cała jedenastkę z seniorów bez żadnego młodzieżowca.
Mam nadzieję że do tego jednak nie dojdzie, bo za niespełna 3 miesiące mamy nowy sezon a wtedy nie będzie zmiłuj...
Liczę że od początku zagra ktoś z dwójki Grabowski/Slomka.
Odpowiedz cytując