Karherop napisał(a):

|
On i Basha trenują i są gotowi do gry.
|
Okazuje się że Wasyl też jest już zdrowy.
I tym samym Stolar już może wystawić cała jedenastkę z seniorów bez żadnego młodzieżowca.
Mam nadzieję że do tego jednak nie dojdzie, bo za niespełna 3 miesiące mamy nowy sezon a wtedy nie będzie zmiłuj...
Liczę że od początku zagra ktoś z dwójki Grabowski/Slomka.