Z góry było wiadome, że będzie odpoczywał tylko jedną kolejkę. Inna sprawa, że jak już go dawać, to lepiej do meczu "o nic", niż gdyby znów miał mieszać w walce o mistrzostwo, czy spadek

Gdybyśmy byli w lepszej albo gorszej sytuacji w tabeli nie chcielibyśmy, by on sędziował, ale w obecnej sytuacji to obiektywnie najlepszy wybór dla niego, skoro już musiał się znaleźć w obsadzie sędziowskiej tej kolejki.