Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 09.05.2019, 15:28
Z góry było wiadome, że będzie odpoczywał tylko jedną kolejkę. Inna sprawa, że jak już go dawać, to lepiej do meczu "o nic", niż gdyby znów miał mieszać w walce o mistrzostwo, czy spadek Gdybyśmy byli w lepszej albo gorszej sytuacji w tabeli nie chcielibyśmy, by on sędziował, ale w obecnej sytuacji to obiektywnie najlepszy wybór dla niego, skoro już musiał się znaleźć w obsadzie sędziowskiej tej kolejki.
Odpowiedz cytując