Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84868
Stary 08.05.2019, 21:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No to super wiadomość.
Mimo wszystko nie wierzę żeby grał regularnie w pierwszym składzie z iwagi na młody organizm. Bo że będzie grał to raczej pewne, Stolarczyk nie wystawia przypadkowych zawodników tylko tych na których stawia. W rundzie jesiennej Plewka łapał końcowe minuty, w wiosennej wychodził już w pierwszym składzie.
Również w to wątpię. Hoyo ma czas i nawet jakby miał kolejny sezon rozegrać tylko w CLJ/4 lidze to na jego etapie będzie to odpowiedni rozwój. Nr 4 wśród obrońców to i tak jest ogromny sukces tego młodego chłopaka i fajnie gdyby twardo stąpał na ziemi.

Generalnie w momencie reaktywowania rezerw uważam, że jednak większość juniorów których prognozowałem do wypożyczenia zostanie w klubie. 4 liga to może nie jest wysoki poziom, ale wystarcząjcy, by nauczyć się fizycznej gry i walki z dorosłymi facetami.

Co do Plewki to wszystko w głowie chłopaka. Po tym jak zaczęła się nagonka na jego straty (która do niego dotarła) to nie dziwota że zaczął grać bardziej zachowawczo. Myślę, że Stolarczyk ma na niego na tyle dobry plan, że jest w stanie z niego zrobić piłkarza.
Odpowiedz cytując