http://prawopilkinoznej.pl/kiedy-two...alny-kontrakt/
Z tego wynika, że Hoyo i reszta poniżej 18 roku życia ma kontrakty u18. Taki kontrakt jest ważny 3 lata, więc jeśli podpisał w wieku 15 lat to po trzech latach i tak trzeba negocjować nowy. Nie wiem, czy można jeszcze raz podpisać taki kontrakt przed 18 urodzinami, w takim wypadku kontrakt znowu obowiązywałby 3 lata