Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84863
Stary 08.05.2019, 13:12
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Do jego 18stki jeszcze jak stąd do nieba. Jeśli dobrze pamiętam, to kontrakt profesjonalny piłkarz może podpisać jak skończy 16 lat. Jak to zrobi, to wtedy już się negocjuje "normalne" stawki za transfery.


To samo z Olkiem Buksą, ale on ponoć jeszcze z rok temu był już "zapisany" do wyjazdu na zachód. Może przy obecnej koniunkturze w Wiśle jednak jego rodzice pójdą po rozum do głowy i zrozumieją, że Wisła to teraz dla niego optymalne miejsce do rozwoju.
Może podpisać, ale podpisują w jego imieniu rodzice, czyli może w wieku 18 lat uważać, że było to zrobione wbrew jego woli i kontrakt jest rozwiązany.

Tak odszedł do nas Stolarski, a ostatnio głośna była sprawa siatkarki Stysiak, która w taki sposób uciekła z Chemika Police.

Oczywiście nie uważam, że Hoyo czy inny tak ucieknie, ale należy o tym pamietać.

PS. Chyba, że coś się zmieniło w przepisach to proszę mnie poprawić, aż tak bardzo w tym nie siedzę.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 08.05.2019 o godz. 13:15.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując