Karherop napisał(a):

|
Hoyo już podpisał profesjonalny kontrakt z Wisła
|
No to super wiadomość.
Mimo wszystko nie wierzę żeby grał regularnie w pierwszym składzie z iwagi na młody organizm. Bo że będzie grał to raczej pewne, Stolarczyk nie wystawia przypadkowych zawodników tylko tych na których stawia. W rundzie jesiennej Plewka łapał końcowe minuty, w wiosennej wychodził już w pierwszym składzie.