Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84859
Stary 08.05.2019, 11:16
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Hoyo już podpisał profesjonalny kontrakt z Wisła
No to super wiadomość.
Mimo wszystko nie wierzę żeby grał regularnie w pierwszym składzie z iwagi na młody organizm. Bo że będzie grał to raczej pewne, Stolarczyk nie wystawia przypadkowych zawodników tylko tych na których stawia. W rundzie jesiennej Plewka łapał końcowe minuty, w wiosennej wychodził już w pierwszym składzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując