|
Ja tu wychwalania Lisa nigdzie nie widzę . To raczej usprawiedliwianie jego błędów młodym wiekiem jak na bramkarza i brakiem doświadczenia.Natomiast wczoraj posprawdzałem trochę statystyki żeby nie być gołoduposłownym.Lis miał dobre wejście w ligę i np do 10 kolejki miał średnią 1 bramkę na mecz.Potem ta średnia rosła .W tej chwili podobną ilość straconych bramek ma Wisła Płock,Miedż,tak chwalony Górnik Pogoń ponoć z jakimś młodym kozakiem i doświadczonym Załuską którego tutaj tak się chwali.10 drużyn straciło po ponad 45 bramek.Taka Jagielonia np 48 a mają Sandomierskiego i Kelemena,Lech 45 a nikt nie powie że Putnocky czy Buric to ogóry.
Weżmy przy tym wszystkim pod uwagę bezkompromisowy styl Stolarczyka i chyba się wtedy punkt widzenia zmienia
|