|
Wychwalanie Lisa na siłę ze względu na wiek czy słabą grę całej formacji obronnej jest tak samo słabe jak ciągłe dopierdalanie się do każdej jego interwencji.
Dla mnie gość jest po prostu słaby, głównie ze względu na brak umiejętności łapania piłki (łapania, nie odbijania). Niepotrzebne wyjścia i powroty ok chvjowe ustawienie ok wyjścia w tłoku w polu karnym ok - tych umiejętności i doświadczenia pewnie nabierze w każdym kolejnym meczu ale jeśli do tej nie nauczył się pewnie łapać piłki to...
Ostatnio edytowane przez Levis88 : 08.05.2019 o godz. 05:24.
|