wolfy napisał(a):

Hoyo nie ma 17 lat, może nam go ktoś podebrać za grosze. To raz.
Dwa - Grabowski już teraz prezentuje odpowiedni poziom, Hoyo nie bardzo.
Do tego Hoyo czeka jeszcze okres wzrostu, może mu się zmienić środek ciężkości, to czasem kończy chłopakom kariery, poza tym jego organizm na bank nie wytrzyma regularnej gry na poziomie ekstraklasy. On nie ma jeszcze 16 lat, nie ważne jak wygląda i ile ma wzrostu. Sztab na pewno monitoruje jego poziom zmęczenia i pewnie niedługo sobie odpocznie.
|
Hoyo już podpisał profesjonalny kontrakt z Wisła