|
Znajomemu też tłumaczyłem jak to ważne żeby nie przesadzić z nadmiarem meczy w takim wieku. Granie w juniorach i ekstraklasie różni się sporo pod względem fizycznym, a w wieku 15 lat granie co 3 dni może bardziej zaszkodzić. Co do Grabowskiego to trochę jeszcze mu brakuje do poziomu ekstraklasy, jednak to bardziej kwestia doświadczenia i braków w przygotowaniu fizycznym.
|