|
@iamironman i reszta, załóżcie sobie zamknięty temat "tu hejtujemy Lisa" i pi...szcie do woli. Byleby tego się nie dało czytać przez niezalogowanych.
A w tematach meczowych nie pi...szcie o tym, że Lis zawalił nam top8 tylko piszcie o aktualnym meczu. Wtedy może będzie można pogadać o bramkarzu.
|