Cytat:
|
Korona nie gra już praktycznie o nic (poza wyższym miejscem w tabeli), ostatnio im nie idzie, za to nasz niby rezerwowy skład zaczyna się docierać... IMO możemy powalczyć o 3 pkt. Byłoby sympatycznie, gdyby na mecz przyszło więcej ludzi niż ostatnio na Śląsk.
|
Czyli zgodnie z logiką ekstraklasy oraz klasą naszego golkipera marzę o remisie, a typuję 0-3 :-(