BlurgH napisał(a):

|
Korona nie gra już praktycznie o nic (poza wyższym miejscem w tabeli), ostatnio im nie idzie, za to nasz niby rezerwowy skład zaczyna się docierać... IMO możemy powalczyć o 3 pkt. Byłoby sympatycznie, gdyby na mecz przyszło więcej ludzi niż ostatnio na Śląsk.
|
My też.
Zobaczyłbym Słomkę zamiast Boguskiego na prawej a reszta bez zmian.