Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.05.2019, 14:38
Korona nie gra już praktycznie o nic (poza wyższym miejscem w tabeli), ostatnio im nie idzie, za to nasz niby rezerwowy skład zaczyna się docierać... IMO możemy powalczyć o 3 pkt. Byłoby sympatycznie, gdyby na mecz przyszło więcej ludzi niż ostatnio na Śląsk.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując