FraMat napisał(a):

No to zadaj to pytanie naszym obrońcom.
Na forum nie ma wielu zawodowych piłkarzy.
|
oj tam zawodowych.
w PL też nie ma takich
jak dla mnie Lis to taki GK który broni bo nie ma kto bronić. Nie ma co go winić, bo i tak nie ma kto stać.
Wartością dodaną jak kiedyś Cierzniak, Dolha, Pareiko, Załuska póki co nie jest, i nie mam pewności czy będzie. Czasem odnoszę wrażenie ze ma probem z kontracją.
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
zadaj to pytanie Stolarczykowi, sam jestem ciekaw na kogo by postawił, a nie czekaj...
|
i przychodzą takie hmmm ....derby. I trener zmienia.
ŁAJ, Leo why?