Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 07.05.2019, 13:48
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No to zadaj to pytanie naszym obrońcom.
Na forum nie ma wielu zawodowych piłkarzy.
oj tam zawodowych.
w PL też nie ma takich

jak dla mnie Lis to taki GK który broni bo nie ma kto bronić. Nie ma co go winić, bo i tak nie ma kto stać.
Wartością dodaną jak kiedyś Cierzniak, Dolha, Pareiko, Załuska póki co nie jest, i nie mam pewności czy będzie. Czasem odnoszę wrażenie ze ma probem z kontracją.

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
zadaj to pytanie Stolarczykowi, sam jestem ciekaw na kogo by postawił, a nie czekaj...
i przychodzą takie hmmm ....derby. I trener zmienia.
ŁAJ, Leo why?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 07.05.2019 o godz. 13:50.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując