|
napewno warto docenić to ile możliwości daje Mateusz w rozegraniu piłki z obrońcami , to jest już nowoczesny bramkarz w stylu Manueal Neuera - czyli w zasadzie dodatkowy stoper
mimo wszystko oceniając całokształt + plus ambicja i zaangażowanie , dla mnie to postać na plus
a jak na początku jego gry u nas , gdy większość piłek odbijał (szczęśliwie wtedy mieliśmy lepszą obrone/wiecej szcześcia) i nie generowało to dobitek , i słusznie zwracałem uwagę na ten problem - wtedy to mnie uznawano za czepialskiego...
|