|
Z grona potencjalnych juniorów na przyszły sezon: Grabowski, Plewka, Hoyo, Szot, Śliwa, Słomka - faktycznie najbardziej realna jest regularna gra Grabowskiego. Pozostali też będą mieli swoje minuty i fajnie, że jest kim rotować.
Wojtkowskiego celowo nie liczę, gość jest zbyt szklany, żeby można było go poważnie brać pod uwagę.
Choć podobnie jak wyżej wymienieni, swoje szanse dostanie.
Sadlok nie bardzo chce wracać na LO, raczej tylko z konieczności.
A dla Pietrzaka duży szacunek za postawę w najtrudniejszym okresie i szczere życzenia powodzenia w innej lidze. Poprzez powołania do kadry ma swój czas i wiadomo, że jeżeli podpisywać kontrakt na wschodzie lub zachodzie i dobrze zarobić to właśnie teraz
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|