iamironman napisał(a):

O średniej swego czasu pisaliśmy, wychodziła blisko dwie puszczone bramki na mecz. (Najgorszy bramkarz w historii klubu?), teraz w dwóch meczach puścił "tylko" po jednym golu to mu się poprawiło ;-) Generalnie naj....jowszy golkiper jaki stał pomiędzy słupkami....co gorsza dalej tam sto.
Wy....ić na zbity pysk
Jak się patrzy na 18/19/20 latków broniących w byle dziadowskich klubach to zazdrość jest gigantyczna.... a nam się trafił taki ......
|
Lubię takie merytoryczne i przemyślane posty.
A tak na serio, to zapominasz o bardzo ważnej kwestii - statystyka straconych bramek obciąża tak samo obronę jak i bramkarza. Nasza obrona popełnia mnóstwo błędów - gubi krycie, nie wraca, pozwala na strzały i dośrodkowania etc. Z Lechią taki Sobiech mógł sobie przespacerować pół boiska a i tak bramka padła...
Wymienisz tych genialnych 18/19/20 latków? O ile wiem w większości klubów bronią bramkarze bardzo doświadczeni.