Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 06.05.2019, 17:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
pomylił się przy wykopach tzn miał wybijać na lewo a wybił na prawo? Rozumiem ze siedziałęś na ławce z Waldkiem

że tak zapytam Panie manipuatorze. Cytat który zamieściłeś to z jakiej bajki Liczę na odpowiedź.
To nie jest cytat tylko parafraza Twojego postu, zwyczajnie mi się nie chciało wklejać na komórce. Sens zachowany.

@wiesniak842
Ty może specjalnie po nim nie jedziesz, ale kilka osób przegina od dłuższego czasu. Zwłaszcza po dobrych meczach Lisa, kiedy na siłę szuka mu się błędów a olewa dobre interwencje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.05.2019 o godz. 17:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując