Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.05.2019, 10:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Skoro dla Ciebie Plach to nr 1 to pytanie czy oglądałeś mecz z Legią. Zaskoczę Cię ale kilka razy pomylił się przy wykopach, a Piast grał przez niego o wiele mniej niż my przez Lisa. Do tego dwa razy przeszły obok niego dośrodkowania wzdłuż linii i nie zablokował. Co nie zmienia faktu że bronił bardzo dobrze i wygrał Piastowi mecz.
Nie ma bezbłędnych bramkarzy, a z Zabrzem Lis zagrał dobry mecz. Ze Śląskiem zresztą też.

Co do Plewki, to zwyczajnie jesteś śmieszny. "Przygotowaliśmy się taktycznie na Górnika, to nie zasługa Plewki że dobrze zagrał". Serio?
No to super że Boguski z Saviceviciem ogarnęli środek pola dwóch na trzech (zwłaszcza że Zabrze ma świetny jak na E-klasę).
pomylił się przy wykopach tzn miał wybijać na lewo a wybił na prawo? Rozumiem ze siedziałęś na ławce z Waldkiem

że tak zapytam Panie manipuatorze. Cytat który zamieściłeś to z jakiej bajki Liczę na odpowiedź.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 06.05.2019 o godz. 11:33.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując