!!IRIVER!! napisał(a):

|
Brawo Szerloku. Wiadomo o tym oficjalnie od zakonczenia ostatniej kolejki (ze taki uklad meczow jaki zaistnial da 100proc. Spadek Sosnowca).
|
Nie wiem czy zauważyłeś, ale w tym temacie rozmawiamy głównie o matematycznych szansach, a nie o tym, co ktoś uważa. Do tej kolejki Zagłębie miało jeszcze takowe szanse na utrzymanie się. Po tej porażce już ich nie mają, i oficjalnie są pierwszym spadkowiczem z ligi.