|
Nie chce bronic Lisa, ale pierwszy raz widzę, by czepiać się bramkarza puszczającego bramkę po spalonym. Można iść dalej i chodzić na treningi i tam szukać jego błędów?
Mecz z Zabrzem wyszedł mu nieźle. Kilka dobrych interwencji, w szczególności warto wyróżnić obrone 1 na 1 z Angulo tuż przed dobitką i straconym golem.
|