Ma_niek napisał(a):

Haha dobre Niech ten Vukan zrobi takie liczby u nas jak Brlek.I przestanie w kazdym meczu probowac zaliczyc asyste dla przeciwnikow.
|
Brlek przez pierwsze pół roku nie robił nic innego tylko próbował zaliczyć asystę dla przeciwnika

. Nie będę ich porównywał bo to nie ma sensu, ale jedno jest pewne, Vukan wszedł i od razu błyszczy, o Brleku nie można było tego powiedzieć.