wiesniak842 napisał(a):

Czyli rozchodzi sie najwidoczniej o rozne postrzeganie czyjejs gry. Dla Ciebie gra dobre mecze, dla innego nie. Ani ten, dla ktorego nie gra dobrych meczow go nie hejtuje, ani ten, dla ktorego gra dobre mecze nie masturbuje sie pod jego gre. Dla mnie np. jest slabym bramkarzem, niepewnym, stracil najwiecej bramek w lidze, do tego mial najwiecej szczescia (liczba trafionych obramowan), ma niski procent obronionych strzalow i moim zdaniem wcale nie gra dobrze nogami. Wychozi na to, ze jego statystyki sa jego najwiekszym hejterem
|
Nie jesteś. Fajny merytoryczny post. Szanuje.