Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26046
Stary 04.05.2019, 23:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dyskusja zbędna bo i tak Stolarczyk zablokował wyjazd Hoyo i Buksy na kadrę.
I dobrze. Z ich gry w ekstraklasie kadra bardziej skorzysta niż ze sparingu. To jest bezcenne doświadczenie dla nich, a takie okazje żeby je łapać bez presji wyniku są bardzo rzadkie.

Być może w dłuższym okresie czasu zyskamy na nie awansowaniu do ósemki finansowo, jeśli to doświadczenie będzie procentować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.05.2019 o godz. 23:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując