Karherop napisał(a):

|
Dyskusja zbędna bo i tak Stolarczyk zablokował wyjazd Hoyo i Buksy na kadrę.
|
I dobrze. Z ich gry w ekstraklasie kadra bardziej skorzysta niż ze sparingu. To jest bezcenne doświadczenie dla nich, a takie okazje żeby je łapać bez presji wyniku są bardzo rzadkie.
Być może w dłuższym okresie czasu zyskamy na nie awansowaniu do ósemki finansowo, jeśli to doświadczenie będzie procentować.