Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Jaroo doskonałe posty
a hejt na pilkarzy czy to na Lisa czy na Plewke jest wręcz niesmaczny, mam nadzieje że chlopaki dla zdrowia psychicznego nie czytaja tego forum
|
Tak bo piłkarze to święte krowy i nie można ich krytykować