Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 04.05.2019, 19:14
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Jaroo doskonałe posty


a hejt na pilkarzy czy to na Lisa czy na Plewke jest wręcz niesmaczny, mam nadzieje że chlopaki dla zdrowia psychicznego nie czytaja tego forum


Tak bo piłkarze to święte krowy i nie można ich krytykować
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 05.05.2019 o godz. 18:33.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując