Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 04.05.2019, 18:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dowalanie się do Plewki i Lisa bez względu na to jak zagrają? Wcześniej jechano po Klemensie, że to w ogóle nie jest piłkarz, po Kolarze i Drzazdze że nie nadają się nawet na pierwszą ligę itd.
A jak później jeden czy drugi odejdą będzie histeryczny płacz jak my ich zastąpimy
Zmieniają się piłkarze, trenerzy, właściciele ale dwie rzeczy pozostają niezmienne: Boguski w pierwszym składzie i frustraci na shoutboxie.
Przecież nikt sie do nikogo nie dowala bez powodu. nie przesadzajmy.
Odpowiedz cytując