fansorina napisał(a):

|
Lis to jest super talent, wcale nie wypluwa piłek oraz praktycznie nie oddaje piłki przeciwnikom i powinniśmy dziękować Bogu, że w Lechu i Rakowie są ślepcy. Plewka wcale nie traci piłek na kontry dla przeciwników i nigdy nie chowa się w rozegraniu co w tym wieku musi imponować. Klemenz cóż to jest za piłkarz, a do tego musi sobie radzić z polskimi rasistami, jego postawa mi imponuje, a nawet jak zagra słabiej to nie będę śmiał go skrytykować.
|
Czym innym jest rzeczowa ocena gry piłkarza czyli "krytyka" a czym innym hejtowanie. Jest pewna róznica. Nikt nie zabrania oceniać piłkarzy. Problem czy robimy to na poziomie czy uzywamy sobie na kimś żeby wyładować frustrację. Ja tak to widzę.