Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 04.05.2019, 16:46
Lis to jest super talent, wcale nie wypluwa piłek oraz praktycznie nie oddaje piłki przeciwnikom i powinniśmy dziękować Bogu, że w Lechu i Rakowie są ślepcy. Plewka wcale nie traci piłek na kontry dla przeciwników i nigdy nie chowa się w rozegraniu co w tym wieku musi imponować. Klemenz cóż to jest za piłkarz, a do tego musi sobie radzić z polskimi rasistami, jego postawa mi imponuje, a nawet jak zagra słabiej to nie będę śmiał go skrytykować.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 04.05.2019 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując