wiesniak842 napisał(a):

|
Zdefiniuj prosze "hejt na pilkarzy".
|
Dowalanie się do Plewki i Lisa bez względu na to jak zagrają? Wcześniej jechano po Klemensie, że to w ogóle nie jest piłkarz, po Kolarze i Drzazdze że nie nadają się nawet na pierwszą ligę itd.
A jak później jeden czy drugi odejdą będzie histeryczny płacz jak my ich zastąpimy

Zmieniają się piłkarze, trenerzy, właściciele ale dwie rzeczy pozostają niezmienne: Boguski w pierwszym składzie i frustraci na shoutboxie.