Temat
:
[XXXIV kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Piątek 3 V, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
50
04.05.2019, 14:28
regan
napisał(a):
Uwielbiam czytac to forum.
Uwielbiam czytać wpisy pełne katastroficznych wizji i bezznadziejności sytuacji po każdej porażce.
Uwielbiam czytać te chwalebne peany po każdym zwycięstwie wychwalające charakter i jakość zespołu i trenera.
Uwielbiam te wszystkie przesadzone i nadinterpretowane do granic możliwości tezy i hipotezy po każdej porażce i remisie.
Aż w końcu uwielbiam to forum za każdą ocene meczu, gry, potencjału zespołu, trenera i piłkarzy, przez pryzmat wyniku
Jednym słowem Forum to jest The Best!
P.s uwielbiam również szyderców z Shoutboxa
Ja tam najbardziej lubię czytać o Twoich bombach.
Jagul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jagul
Znajdź inne posty napisane przez Jagul