Szczerze mówiąc nie widziałem meczu... więc cieszyłem się jak dziecko, jak dowiedziałem się, że wygraliśmy... Ale jak zobaczyłem, że w środku pomocy grał Plewka i Boguski to jeszcze dwa razy sprawdzałem, że napewno to my wygraliśmy
Według mnie patrząc na nasz skład to na papierze mamy najsłabszy skład w eklapie... a mimo tego gramy w taki sposób, że te mecze można oglądać... niezależnie od składu staramy się rozgrywać jakieś schematy... lepiej gorzej ale widać w tym jakiś pomysł...
Jestem dumny z zawodników i trenera! Oczywiście możemy narzekać na poszczególnych graczy, że nie dają określonej jakości. Pamiętajmy jednak, że ci zawodnicy nie mieli normalnego okresu przygotowawczego! W większości są to zawodnicy bardzo młodzi, uzupełnieni zawodnikami, którzy byli w większości nie chciani w innych klubach!!! Kto by pomyślał, że Peszko, Klemenz, czy Drzazga będą stanowili o sile zespołu... Czapki z głów przed trenerem STOLARCZYKIEM!