|
Jaroo doskonałe posty
dodam od siebie że KLUCZOWA jest w tym wszystkim rola trenera , Stolarczyk to jest chiolerny fenomen , zgadzam sie z Tobą , że na e-klape "wystarczy zeby im sie chciało" i to moim zdaniem wlasnie Stolarczyk potrafi to spowodować , przecież , on juz w tym seoznie 3 razy de facto lepi z tego co ma nową jedenastke
( 1 - na poczatku sezonu, 2 - po zimowej wyprzedazy, 3 - z tych niedobitek ktore teraz zostaly)
i za kazdym razem odpala
a hejt na pilkarzy czy to na Lisa czy na Plewke jest wręcz niesmaczny, mam nadzieje że chlopaki dla zdrowia psychicznego nie czytaja tego forum
|