krysztal napisał(a):

|
Plewka musi się ogrywać.Na jego pozycji nie ma innej drogi.Przykładem jest właśnie Żurkowski z górnika.On miał jednak to szczęście że mógł ogrywać się w niższej klasie rozgrywkowej.Nie rozumiem tego hejtu na Plewke.Skoro Stolarczyk na niego stawia to ja akurat nie widzę powodu aby podważać decyzję właśnie tego trenera.
|
Musisz zrozumiec że u nas zawsze musi byc kozioł ofiarny lub przedmiot hejtu na forum. Latami był to Małecki czy Boguski. Teraz pełęczkę przejeli Lis z Plewką. Ot taki urok tego forum.