|
Plewka po 60 minucie zostawał z przodu a potem nie miał siły wracać jak szła kontra i wyglądał mega słabo. Odbijał się od żaboli jak od ściany mimo że tam kilka osób w tym samym wieku.
Boguski też słabszy mecz. 3 razy tak główkował, że piłka poszła za plecy i idzie akcja górnika. Masa słabych podań czy to niecelnych czy po prostu słabo kopnięta piłka. Z nim i Plweką gdybyśmy trafili na kogoś z mocnym środkiem pola to by nas rozjechali gówno.
Klemenz świetnie gra głową i wyglądał trochę jak Wasyl. Tu wsadzi głowę, tu się przepchnie, tu wyjazd bez zbędnego kombinowania. Brawo! Jeżeli przez lato poprawiłby wyprowadzanie piłek, długie podania to może być na prawdę solidny materiał na obrońcę. Szczególnie jeśli grałby w duecie z Wasylem lub Hoyo-Kowalskim bo prawdę mówiąc to chłopaki tworzą fajny duet.
Kolar MVP meczu! Jeżeli utrzyma trend i dalej będzie taki MEGA energiczny czy to w ataku czy w obronie gdzie wspomagał Burligę niemal co chwilę to właśnie Marko będzie najciężej zatrzymać latem! Gość przyszedł w okresie gry 7opeza i hiszpańskich trenerów gdzie niemal w ogóle nie występował tylko pojawiał się sporadycznie, przeczekał ten okres i boom! Pokazał, że na prawdę bardzo wiele potrafi! To samo chciałbym zobaczyć w wypadku Palcicia bo też ma niezłe umiejętności i przewyższa moim zdaniem Burego, który lubi sobie zrobić głupi wślizg i złapać żółtko albo czerwo osłabiając team.
|