LucjuszWielki napisał(a):

|
Jak czytam, że Plewka zagrał dobry mecz to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
|
Moze ktos tak pisal .... bo mial jeden / dwa sprinty ?
A tak serio to chyba niczym szczegolnym sie nie wyroznil. Brakowalo chlodnej glowy pod bramka, tak jak w sytuacji Kamila z Krzysiem.
Klemenz wygladal bardzo solidnie, najlepszy chyba jego mecz - spokojnie Sadlok moze wracac na LO, przynajmniej ja tam bo bardziej widze niz na SO.
Co do Lisa - to roznie to moze byc - ale podajcie mi prosze choc jedna jego mocna strone, bo ja nie widze.