Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 04.05.2019, 08:42
Co do rytualnego hejty na Lisa to nie chodzi jedynie o jego interwencje a o "świetną" grę nogami, większość jego dalekich piłek była do nikogo a i parę razy krótkimi podaniami spowodował kontrę albo grał naszym obrońcom na przysłowiową minę.. do tego dodać kolejną bramkę którą puścił między nogami (na szczęście ze spalonego). To wszystko jest argumentem pozwalającym stwierdzić że musimy sprowadzić jakiegoś bramkarza bo bez rywalizacji rozwój sportowy Lisa nie będzie przebiegał prawidłowo. Ja ciągle wierzę że będzie z niego dobry bramkarz ale potrzebna mu konkurencja do walki w składzie
Odpowiedz cytując